New Automation Technology

Beckhoff rakendab arvutijuhtimise tehnoloogial põhinevaid avatud automaatikasüsteeme. Meie tootevalikus on tööstusarvutid, sisendi-/väljundi- ja väljasiini komponendid, ajamitehnoloogia ning automaatikatarkvara. Kõigi valdkondade jaoks on saadaval tooted, mida saab kasutada kas eraldi komponentidena või integreerida terviklikku juhtimissüsteemi. Beckhoffi “New Automation Technology” filosoofia tähendab universaalseid ja avatuid juhtimislahendusi ning automatiseerimist, mida kasutatakse kõikjal maailmas paljudes erinevates rakendustes alates CNC-tööpinkidest kuni nutika ehitusautomaatikani.

Beckhoff Automation

Peakontor Verl, Saksamaa

903 million € (-1 %)
2019. aasta müügitulu
4,350
Töötajaid kokku
39
Tütarettevõtteid maailmas
75
Edasimüüjaid maailmas
Müügitrend 

Müügitrend

Meil on esindused igal mandril
Meil on esindused igal mandril

Beckhoffi põhiosakonnad nagu arendus, tootmine, administratsioon, turustamine, turundamine, tugi ja hooldus paiknevad Verlis, Saksamaal, ettevõtte Beckhoff Automation GmbH & Co. KG peakontoris. Kiiresti arenev positsioon rahvusvahelisel turul on tingitud tütarettevõttete kohalolekuga. Koostööpartnerite kaudu on Beckhoff esindatud enam kui 75 riigis.

Arvutipõhine juhtimistehnoloogia
Arvutipõhine juhtimistehnoloogia

Alates ettevõtte asutamise 1980. aastast on Beckhoffi püsiva edu aluseks olnud järjepidev toodete ja lahenduste innovaatiline arendus, kasutades arvutipõhist juhtimistehnoloogiat. Paljud tänapäeval iseenesemõistetavad automatiseerimistehnoloogia standardid olid arendatud ja edukalt tutvustatud turule juba varakult Beckhoffi poolt. Beckhoffi PC-juhtimise filosoofia ning meie välja töötatud süsteemid nagu EtherCAT, Lightbus, siiniterminalid ning TwinCAT tarkvara on automatiseerimise tehnoloogia verstapostid, millest on kujunenud laialt aksepteeritud alternatiivid traditsioonilistele juhtimistehnoloogiatele.